Sakarya Adapazarı Dış Cephe Cam Temizliği

ana sayfa / Sakarya Adapazarı Dış Cephe Cam Temizliği
geri dön

HIZLI ERİŞİM

Sakarya Adapazarı S3T firması olarak; dış cephe cam temizliği konusunda da rakiplerimizi geride bırakan mükemmeliyetçi hizmet anlayışımızla nesillerdir süregelen faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bu süreçte edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi hizmetlerimize aktarmakla birlikte danışmanlık hizmetimizle bu deneyim ve tecrübelerimizi sizlerle de paylaşmaktayız.

Cam temizliği hassas bir konu olmakla birlikte yapılarda en fazla dikkat çeken yerlerdir. Kirli bir görünüm iş yeri açısından olumsuz etkilere neden olabilmektedir. Dolayısı ile rutin aralıklarla ve çevresel faktörler hesaplanarak belirli zamanlarda iş yerleri ve hastane ve fabrika gibi alanların dış cephe cam temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Dış cephe cam temizliği konusunda profesyonel ekiplerimizle birlikte sunduğumuz hizmetlerle camlarınız normalden daha uzun süre kirlenmeyecektir. Ekiplerimizin incelemeleri sonucu temizlenecek camların kirlilik oranına göre temizleme şekli belirlenmektedir. Buna göre; basınçlı yıkama, yumuşak kıllı fırçalarla temizlik, parlatma ve leke giderme işlemleri uygulananlar yöntemler arasındadır.

 

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılmalı?

 

Dış cephe cam temizliği cam yüzeye zarar vermeyecek ekipmanlarla doğru şekilde yapılmalıdır. Aksi takdirde cam yüzeyinde çizilmeler ve lekeler meydana gelebilir. Bu da cam temizliğinde istenmeyen durumlardır. Bu sorunların yaşanmaması adına S3T firması olarak profesyonel ekiplerimizle gerçekleştirdiğimiz cam temizliği çalışmalarımızda istenilen sonuçları almaktayız. Ayrıca kullanmış olduğumuz özel kimyasal maddeler ile camların daha uzun süre temiz kalmasını sağlamaktayız.

Cam silme işleminden sonra gerçekleştirilmesi gereken leke giderme ve parlatma işlemleri ile camlar parlak ve lekesiz olduğu gibi aynı zamanda uzun sürede leke tutmayacak ve kirlenmeyecektir. Bu da sizin ekstra masraflardan tasarruf etmenizi sağlar. Profesyonel bir temizlik şirketi ile çalışmak hem zaman hem de maddi kazanç sağlamaktadır.  

 

Dış Cephe Cam Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmeli? 

 

Dış cephe cam temizliğinde yüzeye zarar vermeden ve leke bırakmadan temizlemek önemlidir. Camların kirlilik oranları belirlenerek öncesinde basınçlı yıkama yapılabilmektedir. Ancak bu yıkamanın da ayarlı ve doğru şekilde yapılması önemlidir. Daha sonra fırçalar yardımı ile yapılan temizlikte yüzeyin zarar görmemesi için uygun yumuşaklıkta fırça kullanılmalıdır.

Daha sonra yüzeyde var olan lekeler ya da silme işlemi sırasında oluşmuş olan lekeler için leke giderme ve parlatma işlemleri gerçekleştirilmelidir. Böylelikle yapılar daha bakımlı ve temiz görünecektir.

Camların temizliği için kullanılacak tüm malzemelerin, özellikle kullanılacak kimyasalların dikkatli kullanılması gerekmektedir. Cama ya da kenarlarında bulunan yapılara zarar verme olasılığı olan hiçbir ürünün kullanılmaması gerekmektedir. S3T firması olarak en kaliteli malzemeyi en uygun şekilde kullanarak binalarınızda dış cephe cam temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

 

Sakarya Adapazarı Dış Cephe Cam Temizleme Şirketi/ Firması

 

Sakarya Adapazarı dış cephe cam temizleme şirketi/ firması S3T olarak profesyonel şekilde dış cephe cam temizleme hizmeti vermekteyiz. İki nesilden beri devam eden faaliyetlerimizi bilgi birikimlerimiz ve tecrübelerimizle daha da güçlendiriyoruz. En kirli ya da en yüksek camlarda bile parlak ve lekesiz sonuçlarla müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

Yüksek camların temizliği zor olduğu gibi aynı zamanda fazlaca risk içermektedir. Bu nedenle dış cephelerin cam temizliği özellikle yüksek katlı yapılarda profesyonel bir destek ile mümkün olmaktadır. Bu nedenle alanında uzman ekiplerimiz ile yaptığımız dış cephe cam temizleme işlemlerinde gerekli güvenlik tedbirlerini alarak çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. İstenilen temizlik hizmeti söz verilen zamanda aralığında gerçekleştirilmektedir.   

 

Dış Cephe Cam Temizleme Fiyatları

 

Dış cephe cam temizleme fiyatları camların kirlilik oranı ve toplamda temizlenecek camlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Eğer camlar çok fazla kirlilik oranına sahipse öncelikli işlem basınçlı yıkama işlemi olacaktır. Ancak camların fazla kirli olmaması direkt temizlemeye olanak tanır. Tüm bu durumlar cam temizleme fiyatlarını etkileyen unsurlardır.

 

Tüm dış cephe cam temizleme ihtiyaçlarınız ve sorularınız için irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


İrtibat için: 

0264 277 62 77

0555 273 56 43

0552  591 17 54 no’lu telefonlardan ulaşım sağlayabilir ya da

bilgi@s3t.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

S3T firması olarak aynı zamanda danışmanlık hizmeti verdiğimizden temizlik konusunda tüm sorunlarınızı çözmek için buradayız. Tüm temizlik sorunlarınızın çözümü için; irtibat numaralarından bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Temizlenecek alan için ekip arkadaşlarımız gerekli incelemeyi gerçekleştirdikten sonra fiyat bilgisi paylaşılacaktır.

 

 


 
 
ANA SAYFA     KURUMSAL     GALERİ     HİZMETLER     HABERLER     İLETİŞİM     ETİKETLER