Sakarya Adapazarı Dış Cephe Temizliği

ana sayfa / Sakarya Adapazarı Dış Cephe Temizliği
geri dön

HIZLI ERİŞİM

Sakarya Adapazarı S3T temizlik firması olarak binaların iç temizliği ile birlikte dış cephe temizliklerini de gerçekleştirmekteyiz. İki nesildir devam eden faaliyetlerimize sürekli eklediğimiz bilgi birikimi ve tecrübelerimizi danışmanlık hizmetimizle birlikte sizlerle de paylaşmaktayız.

Bir alanın iç temizliği kadar dış temizliği de önem teşkil etmektedir. Özellikle kurumsal firmalar, endüstriyel alanlarda firmanın dış görünümü de insanlar üzerinde olumlu ya da olumsuz etkiler bırakabilmektedir. Temizlenmemiş camlara sahip bir iş yeri müşterilerde iyi duygular uyandırmaz. Bu da firmanın itibarı için hoş bir durum değildir. Bu nedenle binaların içi kadar dışının temizliğinin de aynı titizlikle yapılması gerekmektedir.

Ancak bu temizlik yapılırken özellikle çok katlı olmaları nedeni ile temizlik çalışanı için hayati risk söz konusudur.  Gerekli olan güvenlik teçhizatına sahip profesyonel ekiplerce yapılan bu temizlikte riskler en aza düşmekle birlikte yapılan bu temizlik belirli bir süre tekrar gerektirmeyecektir.

 

Dış Cephe Bina Temizliği ve Bakımı Nasıl Yapılır?

 

Dış cephe bina temizliği en az binanın içi kadar önemlidir. Yapılara hoş görünüm katan ve aynı zamanda soğuk ve sıcak etkenlerden koruyan dış cephelerin de periyodik bakımlara ve temizliğe ihtiyaçları vardır. Ancak bakım ve temizliğin yapılırken dış cephe kaplamasının malzemesine dikkat edilmesi, yapılan temizliğin malzemeye uygun şekilde yapılması gerekmektedir.

Sıva, ahşap, tuğla ve vinil gibi çeşitleri bulunan dış cephelerin temizliğinde kullanılacak malzemelerin özenle seçilmesi gerekmektedir. Bu da profesyonel bir çalışma ile gerçekleşmektedir. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimimizle dış cepheleri ya da dış cephe kaplamalarını ve camlarının temizliğini büyük bir titizlikle ve gerekli teçhizatlarla, gerekli güvenlik önlemlerini kullanarak profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz.Yapılan rutin temizlik ve bakım ile dış cephelerinizi sorunsuzca ve hijyenik şekilde yıllarca kullanabilirsiniz. Dış cephe temizliğinin yapılmaması durumunda dış cephe üzerinde biriken pislik ve bakteriler tüm çalışanların, bina sakinlerinin ya da orada kalanların sağlığını olumsuz şekilde etkiler. Özellikle bu bir hastane ise dış cephenin yıpranmış ve kirli görünümü hastalar ve çevre üstünde olumsuz etki bırakacaktı Dış cephenizin temiz ve bakımlı olması binanızın değerine değer katacaktır. Bu nedenle temizliğe öncelikle dış cepheden başlayın. Dış cephe bina temizliği ve bakımı için bize:

0264 277 62 77- 0555 273 56 43- 0552 591 17 54 numaralarından ya da bilgi@s3t.com.tr mail adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dış Cephe Temizliği İçin Uygulanan İşlemler Nelerdir?

 

Dış cephe temizliği için uygulanan işlemler tamamen dış cephenin yapısına bağlıdır. Kullanılacak malzeme ve uygulanacak yöntem dış cephede kullanılan malzemeye bağlı olarak değişebilmektedir. Dış cephede sıva, ahşap, tuğla ve vinil gibi çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Tüm dış cephe çeşitleri için ayrı yöntemler uygulanmaktadır.

Uzman ekiplerimiz tarafından belirlenen uygun temizleme yöntemleri arasında; basınçla yıkama, yumuşak temizlik, parlatma ve leke giderme gibi işlemler uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Dış Cephe Temizliğinde Hangi Temizlik Ürünleri Kullanılır?

 

Dış cephe temizliğinde kullanılacak olan temizlik ürünleri dış cephenin yapısına bağlı olarak uzman ekiplerimiz tarafından seçilmektedir. Yılların tecrübesi ile binanız için en doğru malzeme seçimlerini yapmaktayız. Bu da yüzeyin bir daha kirlenmesini geciktirerek sizi ekstra masraflardan kurtarmaktadır. Ayrıca kullanılan malzemenin binanızın dış yapısına zarar vermemesi gerekmektedir. Bunun için de kimyasal malzemeler karıştırılırken oldukça dikkatli seçim yapılmalıdır.

 

Sakarya Adapazarı Dış Cephe Temizleme Şirketi/ Firması

 

Sakarya Adapazarı dış cephe temizleme şirketi/ firması S3T olarak; binanızın dış cephe temizliği için doğru malzemeyi doğru ekipmanlarla birleştirerek sizlere en doğru hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. Doğru ekipman, doğru malzeme ve uzman ekipler ile birlikte binanızın temizliği olduğundan uzun bir süre kirlenmeyecektir. Kullanılacak malzemelerin binada kullanılan dış cephe malzemesine göre belirlenmesi temizliğin hem hijyen hem de geciktiriciliği konusunda oldukça etkisi bulunmaktadır.

 

Dış Cephe Temizleme Fiyatları

 Dış cephe temizleme fiyatları temizlenecek binanın kontrolleri sonrası uygulanacak temizlik hizmetlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca binanın kat sayısı ve alanı da yine fiyatları etkileyen detaylardır.

 

Fiyatlarla ilgili daha detaylı bilgi ve iletişim için:

 

0264 277 62 77- 0555 273 56 43- 0552 591 17 54 numaralarından ya da bilgi@s3t.com .tr mail adresimiz üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 


 


 
 
ANA SAYFA     KURUMSAL     GALERİ     HİZMETLER     HABERLER     İLETİŞİM     ETİKETLER