Sakarya Adapazarı Endüstriyel Temizlik

ana sayfa / Sakarya Adapazarı Endüstriyel Temizlik
geri dön

HIZLI ERİŞİM

Sakarya Adapazarı endüstriyel temizlik şirketi S3T olarak; endüstriyel temizlik ve danışmanlık hizmetlerinde nesilden nesile devam eden bilgi birikimimiz ve tecrübelerimizle müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız. İki nesilden beri çalışmalarımızı titizlikle gerçekleştirerek müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda gerekli temizlik hizmetini sunmaktayız.

 

Bireysel çalışma yerine kurumsal çalışmayı tercih eden firmamız kurumsal müşterilerine teknik ve endüstriyel temizlik ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Endüstriyel alanda temizlenecek alan kadar alanın içerisinde bulunan makinelerin temizliği gibi detaylı temizlik çalışmaları da gerçekleştirmekteyiz.

 

Hizmetlerimizden yararlanmak ve endüstriyel temizlik ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan ya da mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

İletişim numaralarımız:

0264 277 62 77

0555 273 56 43

0552  591 17 54

 

E-mail adresimiz:         

bilgi@s3t.com.tr

 

Endüstriyel Temizlik Nedir?

 

Temizlik nedir? sorusuna birçok farklı cevap bulabiliriz. Çünkü alanına göre temizlik çeşitleri ve uygulaması değişebilmektedir. Ev, ofis ya da merdiven gibi alanların temizliği standart malzemelerle ve standart şekillerde yapılırken endüstriyel temizlik çeşitli şekillerde yapılabilmektedir. Bazı durumlarda endüstriyel temizlik zorlu koşullarla da karşılaşabilmektedir. Bu yüzden özellikle endüstriyel temizliğin profesyonel şekilde yapılması gerekmektedir.

Endüstriyel temizliğin çalışma alanları inşaat sektörü, fabrikalar, tarım sektörü, sağlık ve lojistik kuruluşlar gibi geniş ve temizliği zor alanlardır. Özellikle sağlık ve gıda üretimi yapan işletmelerin temizlik konusunda daha dikkatli olmaları gerekmektedir. Üretim yapan firmaların makinelerinin temizliğinden genel temizliğine kadar hijyenik bir şekilde temizliğin yapılması gerekmektedir. Bu nedenle endüstriyel alanın temizliği için profesyonel bir destek almaları şarttır.

Sakarya Adapazarı Temizlik şirketi olarak tüm endüstriyel alanlarınız için yılların deneyim ve tecrübesiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Böylelikle firmanız en uygun maliyetlerle sağlıklı koşullara kavuşur. Ayrıca temizliğin profesyonel olarak yapılması zaman bakımından da şirkete tasarruf sağlamaktadır.

 

Endüstriyel Temizlik Nasıl Yapılır?

 

Temizlik nasıl yapılır? sorusunu endüstriyel alanlar için cevaplayalım. Öncelikle makinelerin temizliği ve genel zemin temizliği olmak üzere temizliği iki kısma ayırabiliriz. Makinelerin temizliği üretim için önemli olmakla birlikte uzun süre kullanıma olanak sağladığından firmalar için maddi kazanca neden olmaktadır. Makine temizliği temizlenecek makineye bağlı olmakla birlikte su püskürtmeli makineler ile yapılmaktadır.

Genel temizlikte ise alan için gerekli kimyasallar kullanılarak alanın hijyeni sağlanmaktadır. Uzman ekiplerimizin alan için uygun ürünü uygun miktarlarda kullanmaları ile gerekli temizlik yapılmaktadır. Ancak alan içerisinde bulunan kablo gibi eşyaların bu kimyasallardan etkilenmeyecek şekilde çalışma gerçekleştirilmektedir.

 

Endüstriyel Temizlik Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

 

Özellikle üretim yapan fabrika gibi alanlarda makinelerin yüzeysel değil de profesyonel olarak derinlemesine temizliği makinelerin ömrünü uzatmaktadır. Derinlemesine temizlikle birlikte makinelerin ömrü uzamakla kalmaz, aynı zamanda arıza tespitlerinde de avantaj sağlar. Böylelikle arızaların verebileceği büyük zarardan temizlik ile birlikte kazanç sağlanır.

Bu durum iş yerine maddi kazanç sağladığı gibi manevi kazançlar da sağlamaktadır. Temiz bir ortamda çalışmak, çalışanlar için de daha verimli çalışma anlamına gelmektedir. Ayrıca sağlık bakımından da hijyenik ortamlarda çalışmak olası hastalıkların önüne geçmektedir.

 

Sakarya Adapazarı Endüstriyel Temizlik Şirketi/ Firması

 

Sakarya Adapazarı endüstriyel temizlik şirketi S3T olarak; hedefimiz endüstriyel alanların temizlik faaliyetlerini en titiz şekilde gerçekleştirmektir. İki nesildir devam eden bilgi birikimimiz ve tecrübelerimizle teknik ve endüstriyel temizlik ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Temizliği zor endüstriyel alanlarınızın temizliğini en kısa sürede gerçekleştirerek firmaya maddi kazancın yanı sıra zamandan tasarruf imkanı da sağlamaktayız.

Tecrübeli uzman ekiplerimiz endüstriyel alanınız için bir çalışma periyodu belirler ve mümkün olduğunca en kısa sürede şirketinizde istediğiniz tüm temizliği titizlikle gerçekleştirir. Mümkün olan en uygun maliyetlerle şirketinizin temizliğini yaptırarak ileride doğabilecek birçok maliyetten tasarruf edebilirsiniz.

 

Endüstriyel Temizlik Fiyatları

 

Endüstriyel temizliğin profesyonel olarak yapılması ile elde edilen kazançlar temizliğe verilenden oldukça düşüktür. Basınçlı yıkama makinelerinin ya da gerekli ekipmanların kullanılarak makine temizliği yapılması ile makineler daha uzun ömürlü olduğu gibi arızalanma olasılığı da düşmektedir. Yapılan temizlik olası yüksek maliyetli arızaların önüne geçebilmektedir.

Endüstriyel temizlik fiyatları temizlenecek alana göre değişiklik gösterebilmektedir. Alanınızın metrekaresine göre, ihtiyaç ve isteklerinize göre fiyat belirlenmektedir. Hizmetlerimiz ve fiyatlar hakkında daha ayrıntılı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. 

 

Hizmetlerimizden yararlanmak ve endüstriyel temizlik ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan ya da mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

İletişim numaralarımız:

0264 277 62 77

0555 273 56 43

0552  591 17 54

 

E-mail adresimiz:         

bilgi@s3t.com.tr

 


 
 
ANA SAYFA     KURUMSAL     GALERİ     HİZMETLER     HABERLER     İLETİŞİM     ETİKETLER