Sakarya Adapazarı Fabrika Temizliği

ana sayfa / Sakarya Adapazarı Fabrika Temizliği
geri dön

HIZLI ERİŞİM

Fabrikalar büyük olmaları nedeniyle temizliği zor yapılan alanlardır. Bu alanlarda gerçekleştirilecek temizliğin hem mümkün olan en kısa sürede hem de hijyenik şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Dolayısı ile bu temizliğin profesyonel bir şekilde yapılması uygundur. Sakarya Adapazarı S3T firması olarak fabrika temizliğini yıllardır edindiğimiz tecrübelerle birlikte en kısa sürede hijyenik bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Fabrika Temizliği Nasıl Yapılmalı?

 

Fabrika temizliği makinelerde dahil tüm alanların hijyenik şekilde temizlenmesini gerektirmektedir. Bu temizliğin yapılırken belirli sırada yapılması ve kullanılan araç gereçlerin farklı bölgelerde kullanılmaması hijyen bakımından önem teşkil etmektedir. Fabrika temizliğinde özellikle gıda gibi hijyenin aşırı derecede önemli olduğu alanlarda makinelerin temizliği de oldukça önemlidir.

Fabrika temizliğinde ilk olarak makinelerin temizliği sağlanmalı ve ardından genel temizlik için ekip çalışanlarının her birinin belirli alanlara dağılarak senkronize şekilde çalışmaları gerekmektedir. Fabrika gibi metrekare olarak büyük alanların temizliği oldukça zahmetli ve zaman alan bir çalışma gerektirdiğinden bu işlemlerin bir temizlik firması tarafından yapılması her zaman işletmeye maddi kazanç ve zamandan tasarrufu beraberinde getirir.

S3T temizlik firması olarak uzman ekiplerimizle birlikte fabrika temizliği çalışmalarımızda ekip arkadaşlarımız senkronize şekilde çalışarak mümkün olan en kısa sürede temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Temizliğin rutin şekilde yapılması işlemlerin daha kısa süreye düşmesini sağladığı gibi aynı zamanda fabrikanın her zaman hijyenik kalmasını da sağlamaktadır.

 

 

Fabrika Temizliği İçin Uygulanması Gereken İşlemler Nelerdir?

 

Fabrikalar çeşitleri maddelerin üretimini sağlayan binalardır. Buralarda bir üretim faaliyeti gerçekleştirildiğinden ortamın hijyenik olması gerekmektedir. Özellikle gıda işletmelerinde temizlik sonrası sterilizasyon ve dezenfeksiyon işlemlerinin gıdaya uygun şekilde yapılması gerekmektedir.

S3T temizlik firması olarak fabrikaların temizlenmesi sonrası hijyenini koruması için buna uygun temizlik maddeleri ile temizlik sürecimizi gerçekleştirmekte ve sonlandırmaktayız. Öncelikle bir fabrikada üretim yapan makinelerin; kir, pas, yağ gibi üretim faaliyetleri sırasında kirlenmesi sonucu makinenin arıza vermemesi, üretimin kalitesini yitirmemesi ve sağlıklı koşullarda üretime devam edebilmesi için temizlenmesi gerekmektedir.

Makine temizliği sonrası tezgah üstleri gibi tozlu alanların tozlarının alınması, zeminin zemin temizleme aracı ile temizlenmesi işlemlerine geçilir. Bu işlemler sırasında kullanılan malzemelerden suyun bile sertlik derecesi, kalitesi ve sıcak, soğuk ayarı önemlidir. Hassas şekilde özenle ayarlanan tüm malzemeler ile hijyenik temizlik sağlanır.

 

 

Fabrika Temizliği Periyotları

 

Fabrikaların alanlarının çok büyük olması dolayısı ile temizliği zor olduğu gibi zaman açısından da temizlenmesi uzun sürmektedir. Ancak bir temizlik şirketi ile anlaşıldığında ekip halinde çalışan şirket çalışanları daha kısa sürede hijyenik bir temizlik yapmaktadırlar. Ancak bu temizliğin belirli aralıklarla rutin olarak yapılması gerekmektedir. Böylelikle fabrika daima hijyenik kalacaktır.

Bir ekip halinde fabrikanın temizlenmesi işlemleri normalden daha kısa sürede bittiği gibi bir şirketle çalışmış olmanın bir diğer avantajı ise kullanılan malzemelerin yalnızca o bölgenin temizliği için kullanılmasıdır. Bir temizlik malzemesi birçok farklı alanın temizliğinde kullanılmaz. Bunlara özellikle hijyenin önemli olduğu tuvaletlerin temizliği dahildir.

Temizlik periyotları belirli aralıkta yapıldığından fabrika sürekli hijyenik kalacaktır. Çalışma ortamında toz dahi bulunması çalışanların verimliliğini etkilediği gibi sağlıklarını da olumsuz şekilde etkileyecektir. Bu nedenle periyodik olarak fabrika temizliğinin temizlik şirketleri tarafından yapılması her yönden avantaj sağlayacaktır.  

 

 

Sakarya Adapazarı Fabrika Temizlik Şirketi/ Firması

 

Sakarya Adapazarı fabrika temizlik şirketi/ firması S3T olarak fabrikalarınızın genel ve rutin temizliklerini titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Temizlenecek alanların yapısal özelliklerine göre belirlediğimiz özel temizlik ürünleri ile birlikte hijyenik bir fabrika temizliği sağlamaktayız.

S3T temizlik firması olarak; yılların verdiği tecrübeyi çalışanlarımıza aktararak daha kaliteli işçilik ve performans kalitesi ile fabrikaların temizliğinde mükemmel sonuçlar elde etmekteyiz. Fabrikanızın sürekli hijyenik ve temiz kalmasını istiyorsanız S3T temizlik firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve irtibat için aşağıdaki numaralardan firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 

Fabrika Temizlik Fiyatları

 

Fabrika temizlik fiyatları; temizlik yapılacak alanın metrekaresi üzerinden hesaplama yapılarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca istenen daha farklı temizlik ihtiyaçlarına göre de fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıntılı fiyat bilgisi ve danışmanlık için irtibat numaralarımızdan ve e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

İletişim numaralarımız:

 

0264 277 62 77

0555 273 56 43

0552 591 17 54

 

Mail adresimiz: 

bilgi@s3t.com.tr 

 


 
 
ANA SAYFA     KURUMSAL     GALERİ     HİZMETLER     HABERLER     İLETİŞİM     ETİKETLER