Sakarya Adapazarı Güvenilir Temizlik Firması

ana sayfa / Sakarya Adapazarı Güvenilir Temizlik Firması
geri dön

HIZLI ERİŞİM

Sakarya Adapazarı güvenilir temizlik firması S3T olarak, kurumumuz hem temizlik hizmeti hem de danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Hizmetlerimizden haftanın yedi günü faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında temizlik hizmetleri olduğu gibi, temizlik için personel temini de bulunmaktadır. Ayrıca inşaat sonrası temizlik hizmetlerimiz de haftanın yedi günü faydalanabileceğiniz hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Bir yapının yalnızca iç yüzeylerinin temizlenmesi yeterli değildir. Periyodik zamanlarla dış cephe ve cam temizliğinin de yapılması gerekmektedir. S3T Sakarya Adapazarı endüstriyel temizlik ve danışmanlık hizmetleri olarak fabrika, ofis, hastane ve iş yerlerinizin dış cephe temizliği ve dış cephe cam temizliği hizmetlerini de sunmaktayız. Gerekli durumlarda iple erişim ile dış cephe temizliği de kullandığımız temizleme araçları arasındadır.

İmalathanelerde oluşan atıklardan kurtulmak ve daha temiz bir atölyede çalışma sağlamak adına imalathaneler için de temizlik hizmeti sunmaktayız. Temizliğin düzenli olarak yapılması çalışanlar için de sağlıklı koşullarda verimli çalışma ortamı anlamına gelmektedir. Bu nedenle periyodik olarak iş yerinizin temizliğini yaptırdığınızda hem maddi hem de manevi olarak kazanç sağlarsınız.  

 

 

Sakarya’da Güvenilir Temizlik Firması

 

Sakarya’da güvenilir temizlik firması arayışında olanlar için S3T Sakarya Endüstriyel Temizlik ve Danışmanlık Hizmetleri olarak danışmanlık ve temizlik işleriniz için bize güvenebilirsiniz. Kurumumuz iki nesildir devam eden güvenilir temizlik anlayışı ile doğru bildiği yolda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Güvenilir temizlik firması olarak sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz arasında temizlik personeli temini de yer almaktadır. Temin edeceğimiz personellerimiz ile sözleşmeli ya da yarı zamanlı olarak anlaşma sağlayabilirsiniz. Anlaşılacak koşullara göre temizlik personelleri araç gereçleri tarafımızca temin edilmektedir. Bu durum tamamen sizin ihtiyaçlarınıza bağlı olarak değişebilmektedir. Temizlik ile ilgili her konuda destek ve hizmet için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Güvenilir Temizlik Firmaları Danışmanlık

 

Sakarya Adapazarı güvenilir temizlik firmaları arasında olmakla birlikte firmamız bünyesinde endüstriyel danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübelerimizle sizlere temizlikle ilgili her konuda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Temizlik konusunda A’dan Z’ye her türlü bilgi birikimine sahip olmakla birlikte çalışanlarımızı da alanında uzman kişiler arasından seçmekte ve yetiştirmekteyiz. Uzman ekip arkadaşlarımız temizlenecek alanla ilgili her türlü bilgiye sahip oldukları gibi gerekli ekipmanlara da sahiptir. Temizlik için anlaşılan süre içerisinde istenilen alanın temizliği titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Temizlikle ilgili tüm konularda bizlerden destek ve bilgi alabilir, endüstriyel alanınızı daha hijyenik hale getirmenin uygun fiyatlı çözümüne ulaşabilirsiniz. Özellikle çok fazla insan sirkülasyonu olan iş yerlerinde gerekli hijyenin sağlanması oldukça önemlidir. Bu nedenle alacağınız hizmet ile ilgili bilgi alabilir sonrasında temizlik seçiminizi yapabilirsiniz. Burada yapılacak temizlik için uygulama alanı önemlidir. Buna göre uzman ekiplerimiz tarafından temizlik araç gereçleri belirlenir ve profesyonel ve hijyenik şekilde temizlik gerçekleştirilir. Danışmanlık ve temizlik hizmetlerimizden yararlanabilmek için iletişim numaralarımız ya da E-mail adresimizden firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve hizmetlerimiz;

 

0264 277 62 77

0555 273 56 43

0552  591 17 54 no’lu telefonlardan ulaşım sağlayabilir ya da bilgi@s3t.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

 

Güvenilir Temizlik Firması Fiyatları

 

Güvenilir temizlik firması demek temizlik bitiminde gerekli tüm alanların temizlenmesi ve işin söz verilen zamanda tamamlanması demektir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizle birlikte temizlik konusunda tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmekteyiz.

Özellikle üretim firmalarının kaybedecek bir dakikasının bile olmaması temizlik işlemlerinin hızlı şekilde yapılmasını gerektirmektedir. Bu da profesyonel bir çalışma ile mümkün olmaktadır. Profesyonel ekiplerimizce anlaşılan süre zarfı içerisinde temizlik hizmeti yapılmakta ve temizlenen alan hijyenik şekilde teslim edilmektedir.

Temizlik fiyatları temizliği istenen makine ya da alana bağlı olarak değiştiği gibi yapılacak temizlik hizmeti şekline de bağlıdır. İple yapılan dış cephe cam temizliği ile zemin temizliği arasında farklar bulunmaktadır. Ya da hastane, fabrika gibi alanların temizliği ile ofis ve küçük iş yerlerinin temizlik fiyatları arasında belirli farklar bulunmaktadır.

Fiyatlarla ve verilen hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için telefon numaralarımız ya da mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

 

İletişim için telefon numaralarımız:

0264 277 62 77                                                      

0555 273 56 43                                                              

0552  591 17 54

 

E-mail adresimiz:

bilgi@s3t.com.tr

 


 
 
ANA SAYFA     KURUMSAL     GALERİ     HİZMETLER     HABERLER     İLETİŞİM     ETİKETLER