Sakarya Adapazarı Hastane Temizliği

ana sayfa / Sakarya Adapazarı Hastane Temizliği
geri dön

HIZLI ERİŞİM

Hastaneler bakterilerin en çabuk üreyeceği yerler arasındadır. Bunun sebebi çok sayıda hastanın çeşitli hastalıklar sebebiyle hastanelere geliyor olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak hastane temizliğinin prosedürlere uygun şekilde yapılması hijyenik ve sağlıklı bir ortam sağlar.

Sakarya Adapazarı S3T endüstriyel temizlik ve danışmanlık hizmetleri olarak hastanelerin iç ve dış cephe temizliklerini yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Hastane Temizliği Nasıl Yapılır?

 

Hijyenik olması gereken alanların başında gelen hastane temizliğinde özel dezenfektan uygulaması yaparak temizlediğimiz alanların hijyenlerini sağlamaktayız. Oluşabilecek olası bakteri ihtimallerini ortadan kaldırmakla birlikte sağlığı tehdit edici toz, kir gibi diğer unsurlardan da arındırmaktayız.

Hastane temizliğinde idari odalar, hasta odaları ve genel alanların temizlikleri farklı ürünler ve farklı temizlik yöntemleri ile gerçekleştirilmektedir. Hastaneler temizlik için çok geniş alanlara sahip olduğundan hastane temizliği için yeterli sayıda uzman ekip arkadaşı ile birlikte çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Hastane Temizliğinde Hijyen Nasıl Sağlanır?

 

Hastane temizliği hastaların ve çalışanların sağlığı bakımından büyük önem taşımaktadır. Özellikle hasta odalarının steril olması, hastalıkların bulaşma riskini önlediği gibi tüm bakterilerden de arındırılmasını sağlamaktadır.

Bunun sağlanması için de söz konusu temizliğin doğru şekilde uygulanması gerekmektedir. S3T temizlik firması olarak uzman ekiplerden oluşan temizlik personellerimizle temizliğin hijyenik koşullarda yapılmasını sağlamaktayız.

Hastane temizliğinde hijyen; temizlik yapılırken bir odadaki tozun, kirin, bakterinin bir başka odaya ya da bölümlere bulaşmasını engelleyerek ve tüm alanların hijyenik olduğundan emin olarak sağlanmaktadır. Bu da profesyonel olarak gerçekleştirilen bir ekip çalışmasıyla mümkün olmaktadır. Her bir alanda kullanılan temizlik ekipmanlarının o alana ait olmasıyla gerçekleştirilen bir temizlik ile hijyen belirli oranda sağlanmaktadır.

Bir diğer durum ise; uzman ekip çalışanlarının belirli alanlara sahip olarak çalışmasıdır. Bu alanlarda gerekli olan hijyeni sağlamak amacıyla gerekli oranda temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Bu konuda uzman olan ekiplerimiz çalıştıkları alan için gerekli olan temizlik maddesini gerekli oranda kullanmaktadır.

Ayrıca bu alanların temizliğinde çalışan personellerimiz gerekli hijyenik önlemlerini alarak çalışmaktadırlar. Bone, maske ve eldiven gibi iş kıyafetleri kullanılarak steril bir çalışma gerçekleştirilmektedir.

 

 

Hasta Odalarının Temizliği

 

Hasta odalarının temizliği en fazla dikkat edilmesi gereken alanlardan bir tanesidir. Bu odalarda bulunan bakterilerin temizlenerek diğer hastaların ya da çalışanların enfekte olması önlenmelidir. Bunun için bu odalarda kullanılan temizlik malzemeleri başka alanların temizliğinde kullanılmaz. Ayrıca bu odaların temizliği yapılırken iş kıyafetleri ile gerekli steril koşullar sağlanmaktadır.

 

 

İdari Ofis Temizliği

 

Hastanelerde bulunan alanlardan en az bakteri oranına sahip odalardan birisi de idari ofislerdir. Fakat buna rağmen bu odaların da gerekli özenin gösterilerek sterilizasyonu sağlanmalıdır. Bunun için zemin temizliğinden aksesuar temizliğine ve tozların alımına kadar en ufak bir yerde kir, toz ve bakteriye rastlanmayacak şekilde temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Doğru ürünlerin doğru şekilde kullanımıyla uzman ekiplerimiz idari ofislerin temizliğini de en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

 

 

Detaylı Hastane Temizliği

 

Hastaneler detaylı olarak temizliğinin yapılmasını gerektiren alanlardan bir tanesidir. Kullanılan aletlerden zemin temizliğine hatta en köşe noktalardaki tozların temizliğine kadar ayrıntılı bir şekilde yapılmalıdır. S3T temizlik hizmetleri firması olarak hastanelerin detaylı temizliğini uzman ekiplerimiz ile birlikte en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Sakarya Adapazarı Hastane Temizlik Şirketi/Firması

 

Sakarya Adapazarı hastane temizlik şirketi/ firması arayışında olanlar için firmamız S3T temizlik hizmetleri olarak hastanelerin her türlü temizlik hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Genel temizlik ya da detaylı temizlik için irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Temizlik ekiplerimiz tamamen alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bunun için gerekli bilgi birikimine sahip olan firmamız tüm personellerine ilgili eğitimleri vermektedir.  

Haftanın yedi günü hizmet veren firmamıza; 0264 277 62 77- 0555 273 56 43- 0552  591 17 54 numaralarından ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Hastane Temizlik Fiyatları

 

Hastane temizlik fiyatları hastanenin büyüklüğüne, katlarına ve temizlenecek alana bağlı olarak değişebilmektedir. Temizliğin genel mi yoksa detaylı mı olacağı konuları fiyatlar konusunda etkileyici özelliklere sahiptir. Hastane temizlik fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için irtibat numaralarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Telefon numaralarımız:

 

0264 277 62 77

0555 273 56 43

0552  591 17 54

 

E-mail ile ulaşım için mail adresimiz:

bilgi@s3t.com.tr

 

 


 
 
ANA SAYFA     KURUMSAL     GALERİ     HİZMETLER     HABERLER     İLETİŞİM     ETİKETLER