Sakarya Adapazarı İmalathane Temizliği

ana sayfa / Sakarya Adapazarı İmalathane Temizliği
geri dön

HIZLI ERİŞİM

İmalathaneler küçük ya da büyük olması fark etmeksizin çok fazla kirliliğin bulunduğu alanlardır. Çalışma sırasında meydana gelen dağınıklık, kirlilik ya da sağlıksız koşullar çalışanların verimini de etkilemektedir. Özellikle büyük imalathanelerin temizliğinin yapılması oldukça zaman alan bir iştir. Dolayısı ile bu işlemlerin profesyonel bir firma tarafından gerçekleştirilmesi zamandan tasarruf da sağlamaktadır.

Profesyonel bir çalışma ile gerçekleştirilecek temizleme işlemleri hem kısa sürede bitecek hem de temizlenen alanlar hijyenik olacaktır. Sakarya Adapazarı S3T firması olarak imalathane temizliğini yıllardır edindiğimiz tecrübelerle birlikte en kısa sürede hijyenik bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

 

İmalathane Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

 

İmalathane temizliği yapıldığında işe öncelikle makinalardan başlamak gerekmektedir. Gerekli durumlarda basınçlı su püskürtme işlemi gerçekleştirilerek makine içindeki kalıntılardan kurtulmak gerekmektedir. temizlenmeyen makineler zamanla kalitesiz işlere neden olduğu gibi arızalara da neden olmaktadır.

Dolayısı ile imalatta kullanılan makinelerde dahil tüm alanların hijyenik şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizliğin yapılırken belirli sırası bulunmaktadır. Tüm çalışanlarımızın hakim olduğu bu uygulamada kullanılan araç gereçlerin farklı bölgelerde kullanılmaması da hijyen kuralları bakımından uyulması gereken kurallardandır.

İmalathane temizliğinde ilk olarak makinelerin temizliği sağlanmalıdır. Ardından genel temizlik için ekip çalışanlarının her birinin belirli alanlara dağılarak senkronize şekilde çalışmaları gerekmektedir. İmalathaneler gibi temizliği oldukça zahmetli ve zaman alan alanlarda temizlik işlemlerinin bir temizlik firması tarafından yapılması her zaman işletmeye maddi kazanç ve zamandan tasarrufu beraberinde getirmektedir.

S3T temizlik firması olarak uzman ekiplerimizle birlikte imalathane temizliği çalışmalarımızda ekip arkadaşlarımız senkronize bir çalışma gerçekleştirerek mümkün olan en kısa sürede temizlik işlemlerini bitirmektedirler. Temizliğin belirli aralıklarla rutin şekilde yapılması ya da günlük olarak yapılması işlemlerin daha kısa süreye düşmesini sağladığı gibi aynı zamanda imalathanenin her zaman hijyenik kalmasını da sağlamaktadır.

 

 

İmalathane Temizliği İşlemleri

 

İmalathaneler çeşitleri ürünlerin üretimini sağlayan alanlardır. Gıda olması şart olmamakla birlikte buralarda bir üretim faaliyeti gerçekleştirildiğinden ortamın hijyenik olması gerekmektedir. Eğer imalathanede gıda üretimi gerçekleştiriliyorsa daha büyük hassasiyet gerektirmekle birlikte temizlik işlemleri sonrasında dezenfekte ve sterilizasyon işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

S3T temizlik firması olarak imalathanelerin temizlenmesi sonrası özellikle gıda üzerine imalathanelerde alanın hijyenini koruması için buna uygun temizlik maddeleri ile temizlik sürecimizi gerçekleştirmekte ve sonlandırmaktayız. Öncelikle bir imalathanede üretim yapan makinelerin; kir, pas, yağ gibi üretim faaliyetleri sırasında kirlenmesi sonucu makinenin arıza vermemesi, üretimin kalitesini yitirmemesi ve sağlıklı koşullarda üretime devam edebilmesi için temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Makine temizliği sonrası tezgah üstleri gibi tozlu alanların tozlarının alınması işlemleri gerçekleştirilir. Ardından ise zeminin zemin temizleme aracı ile temizlenmesi işlemlerine geçilir. Bu işlemler sırasında kullanılan malzemelerden suyun bile sertlik derecesi ayarı, kalitesi ve sıcak, soğuk ayarları öneme sahiptir. Hassas şekilde ekiplerimiz tarafından özenle ayarlanan tüm malzemeler ile hijyenik temizlik sağlanmaktadır.

 

 

İmalathane Temizliğinde Kullanılan Temizlik Ürünleri

 

Temizlik yapılırken her alanın ihtiyacı olan ürünün farklı olduğunun farkında olarak işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. İmalathane temizliği için de gerekli araç gereçlerin doğru şekilde kullanılması gerekmektedir. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile eğitmekte olduğumuz temizlik personellerimiz alanında uzmanlaşmaktadır.

Uzman ekip arkadaşlarımız ise hangi yüzeyde hangi malzemenin kullanılacağını bilerek temizlik hizmetlerini gerçekleştirmektedirler. Kullanılan araç gereçler kadar temizlik ürünlerinin hangi oranda kullanılacağı da büyük önem taşımaktadır. Uzman kadromuz hangi yüzeylerde hangi ürünlerin kullanılacağına hakim olmakla birlikte doğru kullanılan temizlik ürünlerinin kullanıldığı alanın uzun süre temiz kalması ve uzun ömürlü olması konusunda bilince sahiptirler.

 

 

Sakarya Adapazarı İmalathane Temizliği Şirketi/ Firması

 

Sakarya Adapazarı imalathane temizlik şirketi/ firması S3T olarak imalathanelerin genel ve günlük temizliklerini titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Temizlenecek alanların yüzey özelliklerine göre belirlediğimiz özel temizlik ürünleri ile birlikte hijyenik bir imalathane temizliği sağlamaktayız.

S3T temizlik firması olarak; yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimini çalışanlarımıza aktararak daha kaliteli işçilik ve performans kalitesi ile imalathanelerin temizliğinde mükemmel sonuçlar elde etmekteyiz. 

 

 

İmalathane Temizlik Fiyatları

 

İmalathane temizlik fiyatları; temizlik yapılacak alanın büyüklüğüne bağlı olarak hesaplanmaktadır. Ayrıca istenen temizliğin genel mi yoksa günlük olarak mı yapılacağı da fiyatları etkileyen unsurlardır.  Ayrıntılı fiyat bilgisi ve danışmanlık için irtibat numaralarımızdan ve e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

İletişim numaralarımız:

 

0264 277 62 77

0555 273 56 43

0552 591 17 54

 

Mail adresimiz: 

bilgi@s3t.com.tr 

 


 
 
ANA SAYFA     KURUMSAL     GALERİ     HİZMETLER     HABERLER     İLETİŞİM     ETİKETLER