Sakarya Adapazarı İnşaat Sonrası Temizlik

ana sayfa / Sakarya Adapazarı İnşaat Sonrası Temizlik
geri dön

HIZLI ERİŞİM

İnşaat sonrası temizlik, temizliğinin zor olduğu alanlardan bir tanesidir. Sakarya Adapazarı inşaat sonrası temizlik hizmeti veren kurumumuz haftanın yedi günü faaliyetini sürdürmektedir. İnşaat sırasında meydana gelen inatçı kalıntılar ve zor lekeler için S3T endüstriyel temizlik ve danışmanlık hizmetleri firmamıza irtibat numaralarımızdan ulaştığınızda inşaat sonrası temizliği profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz.Her biri alanında uzman olan temizlik personellerimizle inşaat sonrası meydana gelen tüm kalıntılardan, kirlerden ve tozlardan kurtulabilirsiniz.

Bize ulaşmak için irtibat numaralarımız:

 

0264 277 62 77

0555 273 56 43

0552 591 17 54

 

 

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılmalıdır?

 

İnşaat sonrası temizlik işlemlerine öncelikle temizlenecek alan içerisinde bulunan çöp ya da kalıntıların temizliği ile başlanmalıdır. Daha sonra boya ya da sıva işlemleri sırasında gerçekleşmiş olan kalıntılar kazıma yolu ile veya en uygun şekilde temizlenmelidir. Bu işlemler sırasında dikkatli olunmalıdır. Aksi halde kazıma işlemleri sırasında yüzeyler zarar görebilmektedir.

Tüm alanlar için bu işlemler sırasıyla uygulanmalıdır. Duvarlar, zemin ve tavan dahil tüm alanlardan kalıntılar uzaklaştırılmalıdır.

Eğer varsa temizlik alanı içerisinde bulunan dolap gibi alanların yüzeyinde bulunan jelatinler çıkarılarak gerekli bekleme süresinin ardından temizlik gerçekleştirilmelidir. Son olarak tüm alanlar için hijyenik bir çalışma gerçekleştirilerek temizlik çalışması sonlandırılmalıdır.   

 

 

İnşaat Sonrası Temizlik İşlemleri

 

İnşaat sonrası temizlik işlemleri aşamalı olarak gerçekleştirilmektedir. Her biri uzman ekip kadromuzla inşaat sonrası temizlik hizmetini mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. İnşaat sonrası temizliğe ilk olarak kaba işlemler şeklinde adlandırabileceğimiz işlemler ile başlamaktayız. Bunlara yerlerdeki, duvarlardaki ve camlardaki kalıntılar da dahildir.

Tüm kazıma ve kalıntı temizleme işlemleri bittikten sonra varsa yeni ürünlerin jelatini sökülerek temizliği gerçekleştirilir. Daha sonra da genel temizlik yapılarak inşaat sonrası temizlik işlemleri sonlandırılır. Firmamız bünyesinde çalışan uzman ekip arkadaşlarımız ile kısa sürede inşaat sonrası temizliğiniz yapılmaktadır.

 

 

İnşaat Sonrası Temizlikte Kullanılan Temizlik Ürünleri

 

İnşaat sonrası temizlikte araç gereçlerin olduğu kadar kullanılan temizlik ürünlerinin de önemi büyüktür. Yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile oluşturduğumuz uzman kadromuz hangi yüzeylerde hangi ürünlerin kullanılacağına hakimdir. Temizlikte doğru ürünün doğru yerde kullanılması yapılan temizliğin daha uzun süre etkili olması ve yüzeylerin zedelenmeden uzun yıllar kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Her bir yüzeyin kendine özgü temizlik malzemesi bulunmaktadır. Öncelikli işlem olan kazıma kısmında uygun kazıma aparatları kullanılmaktadır. Daha sonra her bir alanın kendine özgü temizlik malzemesi kullanılarak temizlik tamamlanır. Tuvaletlerde bulunan klozetlerin içini temizlemek için wc temizleyici ürünler kullanılmaktadır. Buna rağmen çıkmayan lekelerde ve kalıntılarda ovma teli ile ovma işlemi gerçekleştirilir.

 

 

Sakarya Adapazarı İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi/ Firması

 

Sakarya Adapazarı inşaat sonrası temizlik şirketi/ firması arayanlar için; S3T olarak inşaatlarınızın ya da yapılarınızın inşaat sonrası temizliklerini gerçekleştirmekteyiz. Uzman temizlik personellerinden oluşan ekibimizle en zor inşaat kalıntılarının bile kısa sürede temizliğini gerçekleştirerek teslim etmekteyiz. Firmamız iki nesildir devam ettiği faaliyetleri ile kazandığı tecrübelerini çalışanlarına aktarmaktadır.

Dolayısı ile temizlik için gelen personel alanında uzman olacak şekilde tarafımızca yetiştirilmiştir. Böylelikle daha kaliteli işçilik ve performans kalitesi ile inşaat sonrası temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ekiplerimizin alanında uzman olmaları yapılan işlemlerin daha kısa sürede bitmesini de beraberinde getirmektedir. Bu durum profesyonel kalite ve zamandan tasarruf sağlamaktadır.

 

 

İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları

 

İnşaat sonrası temizlik fiyatları; temizlik yapılacak alanın metrekaresi üzerinden hesaplama yapılarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca inşaat sonrası gerçekleştirdiğimiz genel temizlik dışında farklı temizlik ihtiyaçları için de iletişim numaralarından ulaşmanız mümkündür. Farklı istekler ve alanların genel yapısı, ölçüsü vs gibi bilgiler fiyatların netlik kazanmasında rol oynayan unsurlardır.

S3T endüstriyel temizlik ve danışmanlık firması olarak, temizlik hizmetlerimizin yanı sıra danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktayız.

Daha ayrıntılı bilgi ve fiyat listesi için irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca danışmanlık hizmetleri için de numaralarımız üzerinden ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

İrtibat numaralarımız:

0264 277 62 77

0555 273 56 43

0552 591 17 54

 

Ayrıca firmamıza mail üzerinden erişim imkanı da bulunmaktadır. Mail üzerinden ulaşmak isteyenler için mail adresimiz: 

bilgi@s3t.com.tr 

 


 
 
ANA SAYFA     KURUMSAL     GALERİ     HİZMETLER     HABERLER     İLETİŞİM     ETİKETLER