Sakarya Adapazarı İple Erişim Dış Cephe Temizlik

ana sayfa / Sakarya Adapazarı İple Erişim Dış Cephe Temizlik
geri dön

HIZLI ERİŞİM

Sakarya Adapazarı S3T temizlik firması olarak binaların iç temizliği ile birlikte dış cephe temizliklerini de gerçekleştirmekteyiz. Dış cephe temizliğinde iple erişim imkanına da sahip olan kurumumuz yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile temizlik süresini en aza indirgemektedir. Temizlik hizmetlerimizin yanı sıra bilgi ve tecrübelerimizi aktarabileceğimiz danışmanlık hizmetini de sunmaktayız.

Hijyen bakımından bir alanın iç temizliği kadar dış temizliği de önem taşımaktadır. Özellikle kurumsal firmaların itibarları açısından firmanın iç ve dış temizliğinin düzenli şekilde yapılıyor olması son derece önemlidir.

Ancak dış cephe temizliği yapılırken özellikle çok katlı olmaları halinde temizlik çalışanı için hayati risk durumu söz konusudur. İple erişim dış cephe temizliği yapıldığında tüm gerekli güvenlik teçhizatına sahip olunduğundan riskler en aza düşmektedir. Böylelikle yapılan temizliğin kısa sürede gerçekleşmesi ve belirli bir süre temizlik gerektirmemesi de avantajları arasına yer almaktadır.

 

 

İple Erişim Dış Cephe Temizlik Nasıl Yapılmalıdır?

 

Dış cephe bina temizliği en az binanın içi kadar öneme sahiptir. Yapılara hoş görünüm katan ve aynı zamanda soğuk ve sıcak etkenlerden koruyan dış cephelerin ve camların da periyodik bakımlara ve temizliğe ihtiyaçları vardır. Ancak bakım ve temizliğin yapılırken de dış cephe kaplamasının malzemesine dikkat edilmesi, yapılan temizliğin malzemeye uygun şekilde yapılması gerekmektedir.

Sıva, ahşap, tuğla ve vinil gibi çeşitlere sahip dış cephelerin temizliğinde kullanılacak malzemelerin de özenle seçilmesi gerekmektedir. Bu da yalnızca profesyonel bir çalışma ile gerçekleşmektedir. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimimizle dış cepheleri ya da dış cephe kaplamalarını ve camlarının temizliğini iple erişim yöntemini kullanarak büyük bir titizlikle ve gerekli teçhizatlarla, gerekli güvenlik önlemlerini kullanarak profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Yapılan periyodik temizlik ve bakım ile dış cephelerinizi sorunsuzca ve hijyenik şekilde yıllarca kullanabilirsiniz. Dış cephe temizliğinin yapılmaması durumunda dış cephe üzerinde biriken pislik ve bakteriler sağlığı olumsuz yönde etkilemektedir.  Dış cephenizin temiz ve bakımlı olması binanızın değerine ve sizin itibarınıza değer katacaktır. Bu nedenle temizliğe öncelikle dış cepheden başlamalısınız. Daha kısa sürede temizlik imkanın sunan iple erişim dış cephe bina temizliği ve bakımı için bize;

 

0264 277 62 77

0555 273 56 43

0552 591 17 54

numaralarından ya da bilgi@s3t.com.tr mail adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 

İple Erişim Dış Cephe Temizlik İşlemleri

 

Dış cephe temizliği için uygulanan işlemler tamamen dış cephenin yapısına bağlıdır. Ancak uygulama yöntemi değişebilmektedir. İple erişim dış cephe temizliği hizmeti de sunduğumuz firmamız bünyesinde bulunan uzman kadromuz ile dış cephe temizlik işlemleriniz kısa sürede gerçekleşmektedir.

Temizlik sırasında kullanılacak malzeme de dış cephede kullanılan malzemeye bağlı olarak değişebilmektedir. Dış cephede genellikle sıva, ahşap, tuğla ve vinil gibi çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Tüm dış cephe çeşitleri için ayrı yöntemler uygulandığı gibi iple erişim dış cephe temizliği yaptırdığınızda daha kısa sürede temizlik hizmeti alabilirsiniz.  

İple erişim dış cephe temizliği uzman ekiplerimiz tarafından belirlenen uygun temizleme yöntemleri arasında; basınçla yıkama, yumuşak temizlik, parlatma ve leke giderme gibi işlemler uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

İrtibat numaralarımız ve mail adresimiz:

0264 277 62 77

0555 273 56 43

0552 591 17 54

bilgi@s3t.com.tr

 

 

İple Erişim Dış Cephe Temizliğinde Kullanılan Temizlik Ürünleri

 

İple erişim dış cephe temizliğinde kullanılacak olan temizlik ürünleri dış cephenin yapısına bağlı olarak uzman ekiplerimiz tarafından seçilerek uygulanmaktadır. Yılların tecrübesi ile binanız için en doğru malzeme seçimlerini yapmaktayız. Bu da yüzeyin kirlenme süresini geciktirerek sizi ekstra masraflardan kurtarmaktadır. Ayrıca kullanılan malzemenin binanızın dış cephesine zarar vermeyecek şekilde seçilmesi gerekmektedir. Bunun için de kimyasal malzemeler karıştırılırken dikkatli olunması gerektiği için uzman arkadaşlar temizlik ürünlerini belirli miktarda kullanmaktadırlar.

 

 

Sakarya Adapazarı İple Erişim Dış Cephe Temizlik Şirketi/ Firması

 

Sakarya Adapazarı iple erişim dış cephe temizleme şirketi/ firması S3T olarak; binanızın dış cephe temizliği için iple erişim hizmeti de sunmaktayız. Ayrıca doğru malzemeyi doğru ekipmanlarla birleştirerek sizlere en doğru hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz.

Doğru ekipman, doğru malzeme ve uzman ekipler ile birlikte binanızın dış cephe temizliği normalden daha uzun bir süre kirlenmeyecektir. Kullanılacak malzemelerin binada kullanılan dış cephe malzemesine göre belirlenmesi temizliğin hem hijyen hem de geciktiriciliği konusunda oldukça etkisi bulunmaktadır.

 

 

İple Erişim Dış Cephe Temizlik Fiyatları

 

 

İple erişim dış cephe temizleme fiyatları temizlenecek binanın kontrolleri sonrası uygulanacak temizlik hizmetlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca binanın kat sayısı ve alanı da yine fiyatları etkileyen detaylar arasında bulunmaktadır. Fiyatlarla ilgili daha detaylı bilgi ve 

 


İletişim için:

 

0264 277 62 77

0555 273 56 43

0552 591 17 54

numaralarından ya da bilgi@s3t.com.tr mail adresimiz üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 


 
 
ANA SAYFA     KURUMSAL     GALERİ     HİZMETLER     HABERLER     İLETİŞİM     ETİKETLER