Sakarya Adapazarı İş Yeri Temizliği

ana sayfa / Sakarya Adapazarı İş Yeri Temizliği
geri dön

HIZLI ERİŞİM

İş yerleri küçük veya büyük olması fark etmeksizin birçok insanın uzun saatler bulunduğu yerlerdir. Bu alanlardaki hareketlilik toz oluşumuna neden olmaktadır. Çalışılan ya da bulunulan ortamda toz, kir gibi unsurların bulunması da sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Bu nedenle iş yerlerinin periyodik temizliğinin yapılması gerekmektedir.

 

Sakarya Adapazarı S3T temizlik firması olarak; iş yerlerinin büyüklüğü fark etmeksizin uzman ekibimizle birlikte iş yerlerinizin tüm temizlik işlerini kusursuz şekilde yaparak hijyenik bir ortam sağlıyoruz. Ekiplerimiz konusunda uzman kişilerden oluştuğundan temizlik süresi de kısalmaktadır. Kısa sürede uzun süreli hijyen ve temizlik için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Telefon numaralarımız:

 

0264 277 62 77

0555 273 56 43

0552 591 17 54

 

Haftanın yedi günü arayabileceğiniz gibi haftanın yedi günü de hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. E-mail ile ulaşmak isteyenler için de bilgi@s3t.com.tr  adresinden ulaşılabilmektedir.

 

 

 

İş Yeri Temizliği Nedir, Nasıl Yapılır?

 

İş yeri temizliği; sağlıklı bir ortamda çalışma sağlanabilmesi için yapılması gereken hijyen çalışmalarıdır. Temizliğin yapıldığı sırada kirli alanlardan temiz alanlara geçiş olmaması adına temizlik mesai saati bitiminde uzman temizlik personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

S3T temizlik hizmetleri firması olarak; mesai bitimi sonunda uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen iş yeri temizlikleri için iş yerinin büyüklüğüne göre gerekli ekip sayısı oluşturularak kısa sürede temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir.

 

 

İş Yeri Temizliği Nasıl Yapılır?

 

İş yeri temizliği periyodik olarak yapılması gereken temizlik alanlarındandır. Zeminin tamamı gerekli temizlik ürünleri kullanılarak temizlenir,  gerekli alanların tozları alınır. Masalar ve aksesuarların tozunun alınması ve ayrıca görünmeyen alanların dahil temizliğinin yapılması hijyen açısından önem teşkil etmektedir.

İş yeri temizliğinde ayrıca tüm çöp poşetleri temizleriyle değiştirilmektedir. Tüm bu çalışmalar rutin olarak haftanın belirli günlerinde ya da günlük olarak yapıldığında iş yeriniz sürekli temiz kalacaktır. Böylelikle temiz ve sağlıklı bir çalışma ortamında çalışan elemanlar da iş yerinde daha verimli çalışacaklardır.

Sakarya Adapazarı iş yeri temizliği hizmeti veren firmamız aynı zamanda danışmanlık hizmetleri de vermektedir. İki nesildir devam eden bilgi birikimi ve tecrübelerimizi danışmanlık hizmetimizle sizlerle paylaşmaktayız.

 

 

İş Yeri Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmeli?

 

İş yeri temizliği çalışanların daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda bulunmalarını sağladığı gibi aynı zamanda daha verimli çalışmalarını da sağlamaktadır. Bunun dışında iş yerinize gelen misafirleriniz için yerlerin ve yüzeylerin temiz olması itibar açısından da önemlidir. İş yerleri için genel temizlik hizmeti olduğu gibi iç cam ve dış cephe cam temizlik hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

İş yeri temizliği yapılırken temizliğin yapılacağı alanda temizlik personeli dışında ofis çalışanlarının dahil bulunmaması gerekmektedir. Temizlik yapılırken temizlenen alanların tekrar kirlenmemesi ve hijyeninin bozulmaması açısından temizlik esnasında temizlik personelleri dışında kimsenin bulunmaması gerekmektedir.

Temizlikte kullanılan temizlik ürünlerinin de kullanılacak alana göre belirlenmesi gerekmektedir. Yanlış ürün kullanımı hem sağlık bakımından hem de hijyen bakımından sağlıklı sonuçlar vermeyecektir. Uzman ekiplerimiz tarafından temizlik sırasında uygun ürün kullanımı sağlandığından hijyenik ve sağlıklı koşullara uygun şekilde iş yeri temizliğiniz gerçekleştirilmektedir.

 

 

Sakarya Adapazarı İş Yeri Temizlik Şirketi/ Firması

 

Sakarya Adapazarı iş yeri temizlik şirketi/ firması arayanlar için S3T endüstriyel temizlik ve danışmanlık hizmetleri olarak iş yeri genel temizliği ve dış cephe cam temizliği hizmetlerimiz ile müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Güvenilir bir firma olarak iki nesildir sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile iş yeri temizliğinde de çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz.

 

 

 

İş Yeri Temizlik Fiyatları

 

İş yeri temizlik fiyatları temizlenecek alanın büyüklüğüne ve zemin özelliklerine bağlı olarak değişebilmektedir. Ayrıca iş yeri için istenen temizlik türüne göre de fiyatlar değişebilmektedir. Ayrıntılı fiyat bilgisi ve danışmanlık için irtibat numaralarımızdan ve e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

İrtibat için ve tüm hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için telefon numaralarımız: 0264 277 62 77- 0555 273 56 43- 0552 591 17 54

Haftanın yedi günü ulaşabileceğiniz numaralarımızdan temizlik ve danışmanlık ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde haftanın yedi günü hizmetlerimizin tümünden faydalanabilirsiniz.

 

E-mail ile ulaşım için mail adresimiz:

bilgi@s3t.com.tr

 

 


 
 
ANA SAYFA     KURUMSAL     GALERİ     HİZMETLER     HABERLER     İLETİŞİM     ETİKETLER