Sakarya Adapazarı Ofis Temizliği

ana sayfa / Sakarya Adapazarı Ofis Temizliği
geri dön

HIZLI ERİŞİM

Ofislerin büyük ya da küçük olması fark etmeksizin birçok insanın uzun saatler bir arada bulunduğu yerlerdir. Doğal olarak bu alanlardaki hareketlilik toz oluşumuna neden olmaktadır. Çalışılan ya da kişilerin bulunduğu bir ortamda toz, kir gibi unsurların bulunması sağlık sorunlarına yol açtığı gibi kişilerin çalışma verimliliğini de etkilemektedir. Bu yüzden ofis ortamlarının temizliğinin periyodik olarak yapılması gerekmektedir.  

Sakarya Adapazarı S3T temizlik firması olarak; ofislerin büyüklüğü fark etmeksizin uzman ekibimizle birlikte bu alanların tüm temizlik işlerini kusursuz şekilde yaparak hijyenik bir ortam yaratıyoruz. Personel kadromuz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Firma olarak yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübelerimizi çalışanlarımıza aktarmakta ve uzman ekip kadrosuyla çalışmaktayız.

Tamamen uzman bir kadrodan oluşan ekibimizin yaptığı temizlik süresi de kısalmaktadır. Daha kısa sürede etkili bir temizlik için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca vermiş olduğumuz danışmanlık hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.


İrtibat için numaralarımız:

0264 277 62 77

0555 273 56 43

0552 591 17 54

 

E-mail adresimiz:

bilgi@s3t.com.tr

 

Ofis Temizliği Nedir, Nasıl Yapılır?

 

Ofis temizliği; sağlıklı bir çalışma ortamına sahip olmak için gerekli olan hijyenin sağlanması durumudur. Uzman temizlik ekibimiz tarafından gerçekleştirilen temizlik çalışmaları sırasında kirli alanlardaki toz, kir gibi unsurların temiz alanlara geçişini önlemek adına temizlik personeli dışında kimsenin alanda bulunmaması gerekmektedir. Bu açıdan temizlik ekiplerimizce mesai saati bitiminde gerçekleştirilmektedir.

S3T temizlik hizmetleri firması olarak; mesai sonunda gerçekleştirilen ofis temizliği için ofisin büyüklüğüne göre gerekli ekip sayısı ve ekipmanlarla kısa sürede temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir.

 

 

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

 

Ofis temizliği hem sağlık açısından hem de verimlilik açısından periyodik olarak hijyenin sağlanmasını gerektiren alanlardandır. Bu yüzden gerekli temizlik önce toz gibi üst alanların temizlenmesi ile başlayıp zemin temizliği ile sona ermektedir.

Zeminin tamamı gerekli miktarlarda temizlik ürünleri kullanılarak temizlenir,  gerekli alanların tozları ve masa üstü alanlardaki eşyaların tozları alınır. Masalar ve üzerindeki aksesuarların tozunun alınması ve ayrıca görünmeyen alanlar dahil temizliğinin detaylı şekilde yapılması hijyen açısından önem teşkil etmektedir.

Ofis temizliğinde ayrıca tüm çöp poşetleri temizleriyle değiştirilmek üzere temizlenir ve boşaltılır.  Tüm bu çalışmalar rutin olarak haftanın belirli günlerinde ya da günlük olarak yapıldığında ofis alanları sürekli temiz kalacaktır. Böylelikle temiz ve sağlıklı bir çalışma ortamında ofis çalışanları da daha verimli şekilde çalışacaklardır.  

Sakarya Adapazarı ofis temizliği hizmeti veren firmamız aynı zamanda danışmanlık hizmetleri de vermektedir. İki nesildir devam eden bilgi birikimi ve tecrübelerimizi danışmanlık hizmetimizle sizlerle paylaşmaktayız.

 

 

Ofis Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Ofis temizliğinde amaç çalışanların daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda bulunmalarını sağlamaktır. Bu ortamda çalışan ofis çalışanları ise daha verimli şekilde çalışmaktadır. Ofis içinde ağırlayacağınız misafirleriniz ya da müşterileriniz açısından da ofisin temizliği önemlidir. Firmanızın itibarı için temizlik son derece önem teşkil etmektedir.

Ayrıca ofisler için genel temizlik hizmeti olduğu gibi iç cam ve dış cephe cam temizlik hizmetlerimiz de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır.

Ofis temizliği yapılırken temizliğin yapılacağı alanda temizlik personeli dışında alan içerisinde bulunulmaması gerekmektedir. Temizlik yapılırken temizlenen alanların tekrar kirlenmemesi ve hijyeninin bozulmaması açısından bu durum önemlidir. Ofis içerisinde temizlik esnasında temizlik personelleri dışında kimsenin bulunmaması sağlıklı bir temizlik hizmeti için olması gereken durumlardan bir tanesidir.

Temizlikte kullanılan temizlik ürünlerinin kullanılacak alana göre belirlenmesi gerekmektedir. Alan için doğru ürün kullanılması hem o alandaki malzemeye zarar vermez hem de ömrünün uzun olmasını sağlar. Ayrıca yanlış ürün kullanımı hem sağlık bakımından hem de hijyen bakımından sağlıklı sonuçlar vermeyecektir. Uzman ekiplerimiz tarafından temizlik sırasında uygun ürün kullanıldığından hijyenik ve sağlıklı koşullarda ofis temizliği gerçekleştirilmektedir.

 

 

Sakarya Adapazarı Ofis Temizlik Şirketi/ Firması

 

Sakarya Adapazarı ofis temizlik şirketi/ firması arayanlar için S3T endüstriyel temizlik ve danışmanlık hizmetleri olarak ofis genel temizliği ve dış cephe cam temizliği hizmetlerimiz ile müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Güvenilir bir firma olarak iki nesildir sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile ofis temizliğinde de sürdürmekteyiz.  

 

 

Ofis Temizlik Fiyatları

 

Ofis temizlik fiyatları temizlenecek alanın büyüklüğüne bağlı olarak değişebilmektedir. Ayrıca ofis için istenen temizlik türüne göre de fiyatlar değişebilmektedir. Ayrıntılı fiyat bilgisi ve danışmanlık için irtibat numaralarımızdan ve e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Temizlik ve danışmanlık hizmetlerimiz için irtibat numaralarımızdan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz:  

 

0264 277 62 77

0555 273 56 43

0552 591 17 54

 

E-mail ile ulaşım için mail adresimiz:

bilgi@s3t.com.tr

 

 

 


 
 
ANA SAYFA     KURUMSAL     GALERİ     HİZMETLER     HABERLER     İLETİŞİM     ETİKETLER