Sakarya Adapazarı Temizlik Hizmetleri

ana sayfa / Sakarya Adapazarı Temizlik Hizmetleri
geri dön

HIZLI ERİŞİM

Sakarya Adapazarı temizlik şirketi S3T olarak; temizlik ve danışmanlık hizmetlerinde nesilden nesile devam eden bilgi birikimimiz ve tecrübelerimizi işimize aktarmaktayız. Tüm temizlik faaliyetlerimizde müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğumuz temizlik periyodumuzla titiz çalışmalar gerçekleştirmekte ve temizlik adına gerekli tüm hizmeti sunmaktayız.

Sakarya Adapazarı temizlik firması olarak hizmetlerimizden yararlanmak, temizlik ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan ya da mail adresimizden ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

İletişim numaralarımız:

0264 277 62 77

0555 273 56 43

0552  591 17 54

 

E-mail adresimiz:

bilgi@s3t.com.tr

 

Temizlik Nedir?

 

Temizlik nedir? sorusunun birden çok yanıtı vardır. Çünkü alanlarına göre temizlik çeşitleri ve uygulaması değişebilmektedir. Ev, ofis, bahçe ya da merdiven gibi alanların temizliği ile endüstriyel çalışma alanlarının temizliği birbirinden farklıdır.

Temizlik için profesyonel yardım alınması o alanda yapılan temizliğin daha derinlemesine ve daha hijyenik olmasını sağlamaktadır. Bu açıdan temizlik yapılacak alanın türü fark etmeksizin profesyonel yardım alınması sağlık açısından da önem teşkil etmektedir.  

Özellikle sağlık alanları ve gıda üretimi yapan fabrikaların temizlik ve hijyen konusunda daha titiz olmaları gerekmektedir. Fabrikalarda üretim amacıyla kullanılan makinelerin de periyodik olarak temizliğinin yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde makineler zaman içerisinde arızalandığı gibi içerisindeki kir ve paslar bakteri üremesine de olanak tanımaktadır. Yapılacak temizlik hizmeti makinelerin arıza vermeleri durumunda doğabilecek daha büyük maddi kayıplardan firmanın kurtulması anlamına da gelmektedir.

Fabrikalar dışında ev ya da ofis gibi alanların temizliği de çalışanlar ve ev içerisindekilerin sağlığı açısından dikkat edilmesi gereken bir husustur. Kullanılacak temizlik malzemeleri alanın yapısal durumuna göre belirlenmekte olup profesyonel ekiplerimizce uygun görülen miktarlarda dezenfektan ilaçlar kullanılarak gerekli temizleme faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz.

 

Temizlik Nasıl Yapılır?

 

Temizlik nasıl yapılır? sorusu temizlenecek alana göre değişebilmektedir. Düz ve geniş alanlar için zemin temizleme araçları kullanılırken, daha küçük alanlarda farklı temizlik malzemeleri kullanılarak temizlik faaliyeti yürütülebilmektedir.

 Eğer temizlik fabrika gibi endüstriyel alanlarda yapılacaksa önceliğin makine temizliğine verilmesi gerekmektedir. Makinelerin temizliği ise su püskürtmeli makineler aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.  Zeminin şartlarına göre yapılacak temizlik uzman ekiplerimizce belirlenerek temizlik çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz.

Temizlik endüstriyel alan dışında ofis ya da ev gibi alanlarda gerçekleştirilecekse de bu alanlar için gerekli kimyasallar kullanılarak alanın hijyeni sağlanmaktadır. Uzman ekiplerimizin alan için uygun ürünü uygun miktarlarda kullanmaları ile gerekli temizlik yapılmaktadır. Ancak alan içerisinde bulunan su ya da çözelti ürünlerle temas etmemesi gereken malzemeleri de koruyarak alan temizliği gerçekleştirilmektedir.  

 

Temizlik Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

 

Bir temizlik hizmeti almaya karar verdiğinizde aynı zamanda sağlığınız için de doğru bir karar vermiş olursunuz. Temiz bir ortamda nefes almak ya da çalışma ortamınızın hijyenik olduğunu bilmek sadece sağlığınız için değil psikolojik olarak da iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Bu da ofis gibi alanlarda verimli çalışma ile sonuçlanmaktadır.

Özellikle gıda üretimi yapan firmaların kullandığı makinelerin yüzeysel olarak değil de profesyonel olarak derinlemesine temizliği makinelerin ömrünü uzatmakla birlikte aynı zamanda arıza tespitlerinde de avantaj sağlar. Böylelikle arızaların verebileceği büyük zararlar temizlik ile birlikte çözüldüğünden bu durum firma açısından avantaja dönüşecektir.

Bu durum firmalara ya da kişilere maddi kazanç sağladığı gibi manevi kazançlar da sağlamaktadır. Temiz bir ortamda nefes aldığını bilmenin insanın psikolojisini olumlu yönde etkilediğini düşünürsek özellikle iş yerleri için bu durum maddi ve manevi kazanç anlamına gelmektedir.

 

Sakarya Adapazarı Temizlik Şirketi

 

Sakarya Adapazarı temizlik şirketi S3T olarak; hedefimiz daha temiz bir çevre yaratmaktır. Firmamız özellikle endüstriyel alanların temizlik faaliyetlerini en titiz şekilde gerçekleştirmektedir. İki nesildir devam eden bilgi birikimimiz ve tecrübelerimizle endüstriyel alanda teknik, temizlik ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Temizliği zaman alan ve zor olan endüstriyel alanların temizliğini en kısa sürede gerçekleştirerek firmaya maddi kazancın yanı sıra zamandan tasarruf imkanı da sağlamaktayız.

Tecrübeli uzman ekiplerimiz temizliği yapılacak alan için çalışma periyodunu, çalışacakları malzemeleri ve ekiplerini belirleyerek mümkün olan en kısa sürede temizlik hizmetini gerçekleştirmektedir.

 

Sakarya Adapazarı Temizlik Fiyatları

 

Temizlik fiyatları temizliği yapılacak olan alanın özellikleri ve metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Kullanılacak malzemenin alan özelliklerine göre seçimi ve uygun dezenfektan ürünlerin kullanımı sağlanmaktadır. Hizmetlerimiz ve fiyatlar hakkında daha ayrıntılı bilgi için

 

İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.


İletişim numaralarımız;

 

0264 277 62 77

0555 273 56 43- 0552  591 17 54

 

Dilerseniz bilgi@s3t.com.tr mail adresinden de bizlere ulaşım sağlayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 


 
 
ANA SAYFA     KURUMSAL     GALERİ     HİZMETLER     HABERLER     İLETİŞİM     ETİKETLER