Sakarya Adapazarı Temizlik Personel Temini

ana sayfa / Sakarya Adapazarı Temizlik Personel Temini
geri dön

HIZLI ERİŞİM

Sakarya Adapazarı S3T endüstriyel temizlik ve danışmanlık firması olarak temizlik ve danışmanlık hizmetlerimiz dışında personel temini de sağlamaktayız. Ofis elemanı ve santral elemanı temin etmekle birlikte temizlik hizmetleriniz için gerekli sayıda temizlik personeli temini de gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Temizlik Şirketi Personel Temini

 

S3T endüstriyel temizlik ve danışmanlık firması olarak temizlik personeli temini konusunda bireysel ya da kurumsal isteklere yanıt vermekteyiz. Ayrıca firmanın isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda temizlik personeli araç gereçlerini de temin etmekteyiz.

Burada önemli olan ihiyaç duyulan temizlik personelinin hangi zamanlarda istendiğidir. Yarı zamanlı, günlük, haftalık ya da aylık gibi seçeneklerle ihtiyaç duyulan zaman periyodları arasında temizlik personeli teminini gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Yarı Zamanlı Temizlik Personeli

 

Firmanızda çalışan temizlik personellerinizin izne çıkması ya da çeşitli nedenlerle belirli süre işe gelememesi durumlarında S3T temizlik ve danışmanlık firması olarak temizlik personeli temini gerçekleştirmekteyiz. Gerekli personel sayısı kadar işe alım yapılarak, işe alınan elemanları gerekli eğitimleri verildikten sonra iş başı yapmaları sağlanmaktadır.

Temizlik personelleri isteğe bağlı olarak yarı zamanlı şekilde de çalıştırılabilmektedir. Temizlik personeli ihtiyacı olan firmanın belirlediği kriterler doğrultusunda çalışanlar belirli kıyafetler giyerek çalışmalarını gerçekleştirebilirler.

 

 

Sözleşmeli Temizlik Personeli

 

Temizlik personeli ihtiyacı duyan firmalar için temin ettiğimiz temizlik personeli ile sözleşmeli olarak en az 1 yıl olmak üzere firmamız teminatı altında anlaşmalar gerçekleştirilmektedir. Personel tüm dosyaları işe başlamasıyla birlikte firmaya tarafımızca teslim edilmektedir.

Sözleşme şartları karşılıklı olarak onaylandığında değiştirilebilmektedir. Bir firmanın ihtiyaçları doğrultusunda 6 aylık bir dönemde personele ihtiyaç duyuyorsa ilgili düzenleme tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

 

 

 

Temizlik Personeli Görev Tanımı

 

Temizlik personellerinin görev tanımları; yetkilendirildiği alandaki temizlik hizmetini gerçekleştirmektir. Bir büroda ya da ofiste görevli temizlik personeli o alandaki tüm temizlik hizmetini silme, süpürme ve toz alma gibi hizmetlerini eksiksiz olarak yerine getirmelidir. Bunun yanı sıra görev alanı içerisinde bulunan wc gibi hijyenik olması gereken alanları özel temizlik ürünleri ile temizleyip bu alanda gerekli olan malzeme eksiğini tamamlamalıdır.

Aynı zamanda çöp kovaları temizlik personeli tarafından boşaltılarak yeni çöp poşetleri ile değiştirilmelidir. Sürekli olarak günlük temizliği yapılan bir alanda bazı durumlarda sadece süpürme işlemi de yeterli olabilmektedir.

 

 

Temizlik Personel Temin Firmaları

 

Temizlik personeli temin firmaları arayanlar için S3T temizlik hizmetleri olarak personel temin işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Firmanızın ihtiyaçlarına uygun şekilde temin edeceğimiz temizlik personelini sezonluk, sözleşmeli, günlük, aylık ya da belirlediğiniz bir süre zarfı için seçebilirsiniz.

Sabit çalışan personellerinizin izinli olduğu durumlarda ya da yıllık izinlerine çıktıkları anda ihtiyaç duyulan personel temini ihtiyaçlarınızı firmamızla iletişime geçerek temin edebilirsiniz. Firmanızda temizlik personeli bulundurmuyorsanız ve yalnızca belirli zamanlarda ayrıntılı bir temizlik için ihtiyaç duyuyorsanız temizlik için gerekli olan araç gereçleri de firmamız temin edebilmektedir.

Tamamen ihtiyaçlarınıza bağlı olarak şekillenebilen personel temin işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda ofis elemanı ve santral elemanı gibi ihtiyaçlarınız için de irtibat numaralarımız üzerinden S3T endüstriyel temizlik ve danışmanlık hizmetleri firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

Temizlik hizmetlerimiz ve personel teminimiz yanı sıra yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübelerimizi aktardığımız danışmanlık hizmetimiz de verdiğimiz hizmetler arasındadır.

 

 

Temizlik Personeli Arayan Firmalar

 

Temizlik personeli arayan firmalar, irtibat numaralarımız üzerinden firmamız ile iletişime geçerek temizlik personeli temini ile ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirler. Gerekli durumlarda temizlik personeli ile birlikte temizlik için gerekli araç gereçler de tarafımızca temin edilebilmektedir.

Ayrıca işe aldığımız eleman ya da elemanları işe hazır hale getirmek için tarafımızca vereceğimiz iş tanımı ve iş bilgileri ile ilgili bilgilendirmeden sonra iş başı yapmaktadırlar. Bu konuda işe alınan personelin özlük hakları tarafımızca korunmaktadır.

Temizlik personeli arayışı içerisinde olan firmalar irtibat numaralarımızdan ya da mail adresimizden kurumumuza ulaşarak temizlik personeli temini konusunda ayrıntılı bilgi edinebilirler.

Firmamız ayrıca ofis personeli ve santral personeli gibi ihtiyaçlar için de personel temin işlemi hizmetini gerçekleştirmektedir. İhtiyacınız olan personel ve hangi süreçlerde personele ihtiyacınız olduğunu belirterek firmamızdan personel teminini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat numaralarımız:

 

0264 277 62 77

0555 273 56 43

0552 591 17 54

 

E-mail adresimiz:

bilgi@s3t.com.tr

 


 
 
ANA SAYFA     KURUMSAL     GALERİ     HİZMETLER     HABERLER     İLETİŞİM     ETİKETLER