Sakarya Adapazarı Yağmur Olukları Temizliği

ana sayfa / Sakarya Adapazarı Yağmur Olukları Temizliği
geri dön

HIZLI ERİŞİM

Çatılarda bulunan yağmur olukları belirli bir süre sonra sızdırma yapabilmektedir. Ya da farklı arızalara neden olabilmektedir. Bunların önüne geçebilmek için 2 yıl arayla kontrolden geçirilmesi gerekmektedir. Zamanla tıkanan bu oluklar istenmeyen sızmalara neden olmaktadır. Açık ve kapalı sistem oluk çeşitleri bulunmakla beraber açık olukların temizliği daha kolaydır.

Sakarya Adapazarı temizlik firması olarak yağmur olukları temizliği de verdiğimiz hizmetler arasındadır. S3T temizlik ve danışmanlık firması olarak temizlik hizmeti ve temizlik personeli temini hizmetleri dışında danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Yıllardır süre gelen temizlik faaliyetlerimiz ile iki nesildir kaliteli hizmet anlayışını müşterilerimize sunmaktayız. Bu süreçte edindiğimiz bilgiler ve tecrübeler ışığında müşterilerimize danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

 

 

Yağmur Oluğu Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

 

Yağmur oluğu temizliği işlemlerinden önce bilinmesi gereken şudur ki; yağmur olukları zamanla tıkanmaktadır ve belirli aralıklarla bakımının yapılması gerekmektedir. Çatıda gerçekleştirilmesi gereken bu işlem zor olmasıyla birlikte aynı zamanda tehlikedir. Bu nedenle yağmur oluğu temizleme gibi işlemlerin mutlaka profesyonel bir firma tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

S3T temizlik hizmetleri olarak yağmur oluğu temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Eğer sorun tıkanma nedeniyle meydana gelmişse oluk iyice temizlendikten sonra filtre özelliğine sahip aparat takılıp filtreleme yapılarak buna bağlı tıkanmaların önüne geçilmektedir.

Eğer sorun delinmelerden meydana gelmişse; bu kısım iyice temizlendikten sonra ağ kumaşı adı verilen malzeme ile buraya yama yapılır. Detaylı şekilde gerçekleştirilen bu işlemin sonunda su sızmalarını önlemek için çatı silikonu kullanılarak oluk temizleme ve tadilat işlemleri sonlandırılmaktadır.

 

 

Yağmur Oluğu Temizliği İşlemleri

 

Yağmur oluğu temizleme işlemleri sorunun nereden kaynaklığına bağlı olarak değişebilmektedir. Sorun tıkanmadan ya da delinmeden kaynaklı olarak meydana gelebilmektedir. S3T temizlik firması olarak uzman ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilen temizleme çalışmaları kısa sürede ve güvenilir şekilde gerçekleştirilmektedir.  

Eğer yalnızca temizleme yapılacaksa gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra derinlemesine temizlik yapılır ve işlemler sonlandırılır. Fakat bir sorundan kaynaklı temizleme ya da tadilat işlemi gerçekleştirilecekse gerekli temizleme veya tadilat işlemleri titizlikle gerçekleştirilmektedir.

 

 

Yağmur Oluğu Temizliğinde Kullanılan Temizlik Ürünleri

 

Her zeminin ya da alanın kendine özgü temizlenme yöntemleri bulunmaktadır. Bu durum haliyle temizlik malzemelerinin de değişmesi gerektiğinin sinyallerini vermektedir. Yağmur oluğu temizleme işlemleri de farklı çalışma şekilleriyle gerçekleştirilen temizlik yöntemlerinden biridir.

Yağmur oluğu temizliği sırasında temizliğe öncelikle büyük parçaların temizliği ile başlanır. Bu da elektrikli süpürgeler ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca basınçlı su ile de gerekli alanda temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir. Son olarak borularda kalan tıkanıklıklar için özel kimyasallar kullanılmaktadır. Alanında uzman ekibimiz doğru ürünlerin doğru yerlerde kullanılmasını sağlayarak etkili çözümler üretmektedir.  

 

 

Sakarya Adapazarı Yağmur Oluğu Temizliği Şirketi/ Firması

 

Sakarya Adapazarı yağmur oluğu temizliği şirketi/ firması arayışı için de bulunanlar için S3T temizlik ve danışmanlık hizmetleri olarak yağmur oluğu temizlemenin de verdiğimiz hizmetler arasında olduğunu belirtmeliyiz.

Çatılarda gerçekleştirilen oluk temizleme işlemlerinde dikkatli olunması gerektiğinden profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Firmamız bünyesinde çalışan temizlik elemanlarımızın hepsi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. İki nesildir devam eden faaliyetlerimizi sürdürürken edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi çalışanlarımızla paylaşarak alanlarında uzman olarak yetişmelerini sağlamaktayız. Dolayısı ile işiniz emin ellerde olur ve işlemleriniz daha kaliteli ve kısa sürede gerçekleştirilir.

 

 

Yağmur Oluğu Temizliği Fiyatları

 

Yağmur oluğu temizliği fiyatları oluğun özelliklerine ve temizleme sonrası gerekli önlemlerin alınıp alınmayacağına göre değişebilmektedir. Olukların tıkanmalarını filtre yöntemi ile en aza indirerek olukların kısa sürede dolmalarını ve tıkanmalarını engellemek için aparat takılıyorsa buna göre fiyatlandırma değişiklik gösterebilmektedir.

Yağmur oluğu temizliği ile ilgili ayrıntılı fiyat bilgisi ve danışmanlık için irtibat numaralarımızdan ve e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

İrtibat için ve tüm hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için telefon numaralarımız: 0264 277 62 77- 0555 273 56 43- 0552 591 17 54

E-mail ile ulaşım için mail adresimiz: bilgi@s3t.com.tr

Yağmur oluğu ile ilgili tüm sorunlarınız için ve temizlik işlemleriniz için haftanın yedi günü telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde haftanın yedi günü hizmetlerimizin tümünden faydalanabilirsiniz.

 


 
 
ANA SAYFA     KURUMSAL     GALERİ     HİZMETLER     HABERLER     İLETİŞİM     ETİKETLER