Sakarya Adapazarı Yangın Sonrası Temizlik

ana sayfa / Sakarya Adapazarı Yangın Sonrası Temizlik
geri dön

HIZLI ERİŞİM

Yangın sonrası alan içerisinde bulunan yanmış eşyalar ve tüm alanların islenmiş olması ve duvarlara dahi sinen yanık kokusundan kurtulmak için detaylı bir temizlik gerekmektedir. Ancak bu temizlik profesyonel şekilde yapılması gereken bir iştir.

Sakarya Adapazarı S3T temizlik firması olarak faaliyetlerimiz arasında yangın sonrası temizlik hizmetleri de bulunmaktadır. Alanında uzman kadromuz ile yapılacak olan yangın sonrası temizliğinden önce alana gelerek gerekli incelemeleri gerçekleştirmekteyiz. Bu inceleme sonrasında gerekli ekipmanlarla tüm alanın temizliği baştan sona gerçekleştirilmektedir.

 

Yangın Sonrası Temizlik Nasıl Yapılmalıdır?

 

Yangın sonrası temizlik amatör olarak yapılabilecek bir işlem değildir. Bu açıdan profesyonel bir temizlik firmasından yardım alınmalıdır. S3T temizlik firması olarak yangın sonrası temizlik işlemlerini profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Temizlik öncesi yapılan expertiz çalışmaları sonrası gerekli ekipmanların sağlanması ile birlikte detaylı bir şekilde yangın sonrası temizlik işlemlerine geçilmektedir. Temizliğe başlamadan önce alan içerisinde oluşan bakterilerin zararsız hale getirilmesi için ozonlama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Alan içerisine ozonlama sonrası girildiğinde öncelikle alan içerisindeki eşyalar alan dışına çıkarılır. Bundan sonrasında tavan ve duvarların uygun temizlik ürünleri ile temizlenmesi işlemine geçilir. Yıkama ve silme işlemlerinin gerçekleştirilmesinin ardından uygun kimyasal ürün kullanımlarıyla detaylı temizlik işlemlerine geçilmektedir.

 

Yangın Sonrası Temizlik İşlemleri

 

Yangın sonrası temizlik işlemleri firmamız tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir. Öncesinde keşfettiğimiz enkaz alanını inceledikten sonra yapılacak temizliğe ve kullanılacak ekipmana karar vermekteyiz.

Özellikle ahşap yüzeylerin temizliğinin zor olması bu alanda yapılan çalışmalarda doğru ürünlerin kullanılmasını gerektirmektedir. Araç gereçlerin etkin kullanımı ve temizlik maddelerinin uygun şekilde kullanılması ile yangın sonrası temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Temizlik sonrası alan hiç yanmamışçasına tavan, duvar, zemin ve kullanılan eşyalar olmak üzere tüm yüzeyler pırıl pırıl olmaktadır. Ekiplerimiz işe başlamadan önce alandan uzaklaştırdıkları eşyalar arasından kurtarabilecekleri eşyaları tek tek belirleyerek gerekli temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 

Yangın Sonrası Temizliğinde Kullanılan Temizlik Ürünleri

 

Yangın sonrası temizliğinde kullanılan temizlik ürünleri uzman ekiplerimiz tarafından uygun oranda ve uygun yüzeylere uygulanmaktadır. Ekiplerimizi oluştururken firma olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerimizi ekiplerimize aktarmaktayız. Her biri alanında uzman temizlik personelinden oluşan kadromuz yangın sonrası temizliğinde kullanacağı ürünün yüzeye uygunluğundan emin olduktan sonra uygulama yapmaktadır.

Ekiplerimiz aynı zamanda temizlik esnasında eldiven, maske gibi temizlik için uygun iş kıyafetleri ile hizmet vermektedir. Tam teçhizat güvenlik malzemeleri ile temizlik hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Uzman ekiplerimizin yapmış olduğu yangın sonrası temizliğinde alanın son hali yangın çıkmamışçasına tertemiz olmaktadır.  

Sakarya Adapazarı Yangın Sonrası Temizlik Şirketi/ Firması

 

Sakarya Adapazarı yangın sonrası temizlik şirketi/ firması için irtibat numaralarımızdan firmamıza ulaşarak yangın sonrası temizliği hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. S3T firması olarak temizliğin her alanında edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelerimizi çalışanlarımıza aktarmakla birlikte danışmanlık hizmetimiz aracılığıyla müşterilerimiz ile de paylaşmaktayız.

Yangın sonrası temizlik için profesyonel bir yardım almak için irtibat numaralarımız: 0264 277 62 77- 0555 273 56 43- 0552 591 17 54

E-mail ile ulaşım için mail adresimiz: bilgi@s3t.com.tr

 

Yangın Sonrası Temizlik Fiyatları

 

Yangın sonrası temizlik fiyatları için firmamızın temizlik öncesi keşif için gönderdiği expertiz sonuçlarına göre hareket edilmektedir. Ne kadarlık bir alanın zarar gördüğü ve alanın ne durumda olduğu bilgilerine göre fiyat bilgisi paylaşılmaktadır.

Yangın sonrası temizlik için ayrıntılı fiyat bilgisi ve danışmanlık için irtibat numaralarımızdan ve e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Telefon numaralarımızdan ulaştığınızda temizlenecek adresi belirtmeniz sonrası keşif ekipleri çalışmalarını bitirdikten sonra fiyat bilgisi net olarak verilebilmektedir.

Ayrıca S3T danışmanlık hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. İki nesildir devam eden faaliyetlerimizi tüm hızıyla sürdürürken edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerinden yola çıkarak bilgilerimizi sizlere danışmanlık yolu ile aktarmaya karar verdik.

Haftanın yedi günü hizmet alabileceğiniz firmamız bünyesinde temizliğe dair aklınıza takılan tüm sorularınıza çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca haftanın yedi günü hizmet seçeneklerimizden hepsine ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

İrtibat için ve tüm hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için telefon numaralarımız:

 

0264 277 62 77

0555 273 56 43- 0552 591 17 54

 

Telefon numaralarımız dışında e-mail yoluyla da firmamıza ulaşmanız mümkündür.  

E-mail ile ulaşım için mail adresimiz: bilgi@s3t.com.tr

 


 
 
ANA SAYFA     KURUMSAL     GALERİ     HİZMETLER     HABERLER     İLETİŞİM     ETİKETLER